6541

Dış Cephe Camlama İmalatı, Satışı ve Montajı

Bugün bir çok işletme estetik, tasarım, kullanış olarak dış cephelerini çeşitli yöntemlerle giydirmekte ve kaplamaktadır. Dış cephe giydirme yöntemlerinden biride dış cephe camlamadır. Bu yöntem ile diğer bina kaplama yöntemlerinden daha az ama kaliteli işçilik kullanılmaktadır. Dış cephe camlama yapılar, camlı yapının daha prestijli görünmesini sağlamaktadır.

Homeglass olarak şirket binaları, plazalar, işyerlerinin dış cephelerini camlama yönetimi ile camlamaktayız. Dış cephe camlama yapılırken, camlama yapılacak yapının bilgisayar ortamında 3D dediğimiz yöntemlerle bitmiş hali çıkartılır. Dış cephe giydirme ve buna bağlı yapmak istediğiniz dekoratif işlemleride bilgisayar ortamına taşıyarak, aklınızdaki ve hayalinizdeki yapının ortaya çıkmasını sağlamakta ve onayınıza sunmaktayız. Bu yöntem ile camlamanın estetik ve görünüş olarak size uygun olup, olmadığını görebilmektesiniz. Dış cephe camlama işlemi yapılırken iş güvenliği, imar mevzuatı, mimari yapı estetiğine dikkat edilmektedir. Cephe giydirme işleminde kullandığımız malzeme, parça, ürün ISO, TSE kalite, standart ve garantisine uygundur.

Homeglass olarak birçok işletme binası, plaza, iş merkezinin dış cephesini giydirmiş bulunmaktayız. İşçiliğimiz, kalitemiz, referanslarımızdır. Homeglass güvencesiyle dış cephe camlama, dış cephe camı, dış cephe camlama fiyatları, için bizlere ulaşabilirsiniz.

GSM: 0542 261 60 61 TEL: 0212 693 03 03 TEL: 0282 788 83 83