6541

Otomatik Alüminyum Kepenk, Otomatik Çelik Kepenk, Otomatik Şeffaf Kepenk İmalatı, Satışı, Montajı

Homeglass olarak otomatik alüminyum kepenk, otomatik çelik kepenk, otomatik şeffaf kepenk diğer adıyla motorlu kepenk sistemlerini garantili, kaliteli malzeme ve işçilikle yapmaktayız. ISO, TSE garanti ve kalite belgesine sahip ürünlerimiz, teknik servis personellerimiz tarafından itina ile takılmakta, herhangi bir nedenlerden dolayı arızalanan kepenkleriniz ise teknik, mekanik ustarları tarafından yapılmaktadır.


Üretim, satış, montajını yaptığımızı kepenk sistemlerini inceleycek olursak;

Otomatik alüminyum kepenk sistemleri (motorlu kepenk) adı üstünde yapısal olarak alüminyum malzemeden yapılmaktadır. Mağaza, işyeri vb. yerlere yapılmaktadır. Bu sistemlere motorlu kepenk sistemleride denilmektedir. Uzaktan kumanda ile açılıp kapanmaktadır. Homeglass olarak gri, beyaz, ahşap renginde üretim yapmaktayız.

Otomatik çelik kepenk sistemleri yapı olarak çelik (galvaniz çelik) dediğimiz malzemeden yapılmaktadır. Çoğunlukla garaj kapılarında kullanılmaktadır. İşyerleride de tercih edilmektedir. Uzaktan kumanda ile açılıp kapanmaktadır. Birçok renk seçenekleri ile üretilmektedir.

Otomatik şeffaf kepenk sistemleri alüminyum kepenk ve çelik kepenk sistemlerinin modern, şık, estetik olarak değişikliğe uğrayarak işyeri, dükkan vb. yerlerin arka planda şeffaf olarak görünecek şekilde üretilmesidir. Çoğunlukla kuyumcu, telekomünikasyon sektörlerindeki işletmecilerin tercih ettiği bir modeldir.

Şimdi Bizlere Otomatik Kepenk Sistemleri, Otomatik Kepenk Fiyatları, İmalatı, Satışı ve Montajı İçin Ulaşabilirsiniz.

GSM: 0542 261 60 61 TEL: 0212 693 03 03 TEL: 0282 788 83 83